Forum

بک لینک چیست و اینک...
 
Notifications
Clear all
بک لینک چیست و اینکه آیا خرید بک لینک امکان دارد؟
بک لینک چیست و اینکه آیا خرید بک لینک امکان دارد؟
Group: Registered
Joined: 2021-08-22
New Member

About Me

بک لینک های درون متن (رپورتاژ آگهی) را به سایدبار و … این سرویس ها به صورت ناگهانی و در کمتر از چند روز هزاران لینک به سایت شما می دهند که کاملاً برای گوگل غیرطبیعی است و می تواند شما را پنالی کند. پس فراموش نکنید که لینک های خریداری شده باید به صورت کاملاً فالو باشند و از خرید لینک نوفالو خودداری کنید. استفاده و خرید بک لینک انبوه را فراموش کنید! بنابراین هنگام خرید بک لینک قوی استفاده از کوتاه کننده لینک را فراموش کنید و حتماً لینک مستقیم درج کنید. در این مقاله می خواهیم به بررسی مفهوم خرید بک لینک قوی و نکاتی که هنگام خرید باید به آن ها دقت کنید، بپردازیم. اگر بک لینک خود را در سایت های غیر معتبر منتشر کنید، حتی اگر رتبه و دامین اتوریتی خوبی هم داشته باشد، نه تنها تاثیر مثبت زیادی ندارد بلکه می تواند باعث کاهش رتبه سایت شما شود. Content has been generated by GSA Content Generator Demoversion!

 

 

متاسفانه اخیرا بسیاری از سئوکاران سودجو و غیر متعهد از این مورد استفاده نموده و قرارداد را به گونه ای تنظیم می کنند که مثلا ظرف سه ماه رتبه وب سایت ارتقا پیدا کرده و پس از سه ماه انجام تسویه حساب و پایان قرارداد کاری، دیگر نگران بالا آمدن وب سایت و یا پنالتی شدن آن نیستند. همان گونه که از قدیم نیز همیشه ذکر می شد، معیار اساسی مهم در بحث خريد بك لينك معیار پیج رنک (PageRank) است. چرا که هر نوع لینکی از این سایت ها گرفتیم همیشه باز خورد فوق العاده ای داشتند. برخی از این اقدامات عبارتند از: خرید بک لینک ها، شبکه های تبادل لینک، فروش لینک ها و غیره. و به صفحات بسیاری با موضوعات مختلف لینک میدهند مورد توجه رقبای خود قرار گرفته و مستقیما توسط این افراد به گوگل گزارش میشوند. اگر شما هنگام تبلیغات و ارسال آگهی از این صفت برای لینک خود استفاده نکنید، با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. Data has been created by GSA Content Generator DEMO!

 

 

استفاده از این روش برای تبلیغات مستقیم مناسب است و برای دریافت بک لینک باید حتماً لینک مستقیم سایت یا صفحه موردنظر خود را درج کنید. معمولا این سایت ها پس از مدتی از صفحه یک به صفحات 8 و 9 افت می کند. در برخی روشهای خرید بک لینک ارزشمند لینک، لینکها به صورت موقت درج میشوند و پس از آن مدت مشخص، حذف خواهند شد. پس در گرفتن بک لینک بسیار دقت فرمایید. لینک شدن سایت شما در سایت غیرمرتبط به موضوع سایت: معمولا کاربران در سایت خود لینکهایی را قرار میدهند که با موضوع وبلاگشان مرتبط باشد، اگر موضوع سایت شما در مورد بهینه سازی سایت باشد و در آن سایت اسب فروشی را لینک کنید، طبعیست که بک لینک بد است. همچنین اگر بتوانید در سرویس هایی همچون Haro ثبت نام کنید، قادر خواهید بود بک لینکهای بیشتری کسب کنید. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید بک لینک قوی باید به آن دقت کنید، دائمی بودن لینک است. این یکی از دلایلی است باید هنگام خرید بک لینک دقت داشته باشیم. لینکهای dofollow به لینکهایی گفته میشود که موتورهای جستجو هنگام برخورد به آنها به کرول کردن لینک موردنظر میپردازند. هیچ کس نمی داند که به طور دقیق موتورهای جستجو به چه میزان به بک لینک ها اهمیت می دهند، اما با این حال می دانیم و اطمینان داریم که آنها بسیار مهم اند. This post has been created with GSA Content Generator Demoversion.

 

 

هیچ پاسخ قطعی برای تعداد بک لینک های مورد نیاز برای یک صفحه یا سایت وجود ندارد زیرا تعداد مشخصی از بک لینک برای عبارات مختلف پاسخگو نیست! لینکهایی که برای لینک دهی یک صفحه به صفحه دیگر بر روی یک دامنه استفاده میشود، لینکهای داخلی نامیده میشوند. در مثال بالا که انکرتکست عبارت «نرم افزار کاربر مجازی» میباشد، انتظار بر این است که اگر بر روی آن کلیک کنیم صفحه ای درباره «نرم افزار کاربر مجازی» باز شده و توضیحات لازم درمورد این نرم افزار را ارائه دهد. به عنوان مثال سایت های بوک مارک گلچین شده ما سایت هایی نظیر Instapaper ، Getpocket ، Folkd و … اغلب سایت ها به طور مکرر وبینارهای مارک های دیگر را به سایت خود پیوند داده یا حتی تعبیه می کنند، که منجر به پیوندها و نام های تجاری می شود. حتماً تا کنون با مفهوم بک لینک ( Backlink ) آشنا شده اید یا حداقل نام آن را بارها شنیده اید! بک لینک به معنای لینک برگشتی از سایت های دیگر می باشد. در صورتیکه موفق نشدید از روش های رایـگان برای سـایـت خود بک لینک تهیه کنید می توانـیـد آن را خـریـداری کـنـیـد.قابلیت ارائه پکیج های متفاوتی را با تـوجه بـه نیاز مشتری دارد.

Location

Occupation

بک لینک ارزشمند
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: